Головна » Файли » Методична скринька для вчителів словесників » Конспекти уроків

Авторська розробка „Мелодія осінньої сльози”
[ Викачати з сервера (12.1 Kb) ] 26.04.2010, 18:49

Авторська розробка музично-літературної композиції

„Мелодія осінньої сльози”

Урок позакласного читання на тему: „Мотиви кохання в поезії рідного краю”

Мета: використовувати нетрадиційні прийоми, щоб розбудити творчу уяву від використання музично-поетичних композицій; навчити відтворювати у свідомості нові, незвичні, оригінальні образи, виховувати красу та шляхетність почуттів, вчинків, думок.

Хід уроку

І. Моноспектакль вчителя „Осінь кохання” (у супроводі елегійного музичного твору). Зустрілися вони квітневого дня зовсім випадково. Сама доля посміхалася то ніжними променями весняного сонця, то сніговою заметіллю... А вони були щасливі – такі різні, і такі схожі, такі ніжні, і такі горді. Ніхто й не  помічав, що весна ця – тільки для них, а вони -  тільки для кохання.

Ну чим мене твій погляд напоїв? Із зілля був настояний якого? Ще й досі в серці стогнуть солов’ї у намаганні виплекать знемогу. Ще й досі літо губ твоїх терпких пульсує в душу ніжністю і болем... А я все тчу надії рушники. Хоч знаю, не простелить їх нам доля.

Ця зустріч могла б змінити їхнє життя, та обов’язок бере верх над почуттями – і в очах сльози. А на порожньому пероні прощання – самотні пелюстки із квітки кохання, що так і не встигла розцвісти; та терпкий холод останнього поцілунку.

Категорія: Конспекти уроків | Додав: zaremba
Переглядів: 886 | Завантажень: 231 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: